۱۸ فروردین ۱۴۰۳ -

86195033 21 98+

سند راهبردی هلدینگ

شرکت های زیر مجموعه هلدینگ

سند راهبردی هلدینگ

ادبیات استراتژی که امروزه جزء لاینفک اصول مدیریت کسب و کار است چیزی نیست جز دانستن هدف، مسیر رسیدن به آن و هماهنگی تمامی منابع در راستای رسیدن به هدف و غلبه بر چالش‌ها. هماهنگی نیروی انسانی، منابع مالی و غیر مالی در راستای هدف به خصوص در هلدینگ‌ها که نیاز به هماهنگی بین شرکت‌ها است، مهم‌ترین اصل موفقیت در کسب و کار است. در این راستا در این بخش از گزارش چشم‌انداز، مأموریت هلدینگ و استراتژی‌ها و برنامه‌های متناسب ارائه می‌گردد.

بیانیه چشم انداز

شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان به عنوان متولی سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و معدن هلدینگ گروه مالی گردشگری، می‌کوشد با بهره‌گیری از روش‌های فنی نوین و استفاده از نیروی انسانی مجرب، توانمند و متخصص به یکی از ۱۰ شرکت برتر کشور در میان هلدینگ های تخصصی متمرکز بر معدن و صنایع معدنی  تا سال ۱۴۰۴ شمسی تبدیل شود.

بیانیه ماموریت

شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان یکی از هلدینگ های تخصصی متعلق به گروه مالی گردشگری است که با فلسـفه تجمیع و هم افزایی توان فنی، مهندسی و سرمایه ای به منظور کارآفرینی در سطح داخلی و بین المللی تأسیس شده است. این شرکت با بهره‌گیری از تجارب شرکت‌های معدنی و فولادی زیرمجموعه خود، ضمن توجه به رشد و سودآوری مطلوب باهدف ایجاد رضایت و خشنودی تمامی ذینفعان، تحقق چشم‌انداز خود و توسعه صنایع معدنی و فلزی کشور را نیز به شکلی جدی و هدفمند دنبال می‌کند.

استراتژی‌ها

در راستای تحقق چشم‌انداز، استراتژی‌های شرکت در بخش‌های مختلف شامل موارد ذیل می باشد:

استراتژی‌های رشد      استراتژی‌های پورتفولیو      استراتژی مادری      استراتژی مالی

دقت
ایمنی
صداقت
کیفیت

شرکت های زیر مجموعه هلدینگ

اشتراک گذاری

آدرس:  ایران، تهران، ســعـادت آبــاد، بلـوار مـدیــریـت، بـلـوار فـرهـنـگ، ابتدای کوچه نـور، ســاختمان مــرکــزی بـانـک گردشــگری، طبقه سوم

کـــــــد پـــســــــــتـــی:   1997734447

تــــلــفـــن تـــمـــاس:    86195033 21 98+ 

پست الکترونیکی:    info@macmid.com

© کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان می‌باشد.

  • ۵۴,۷۴۶
  • ۲۱ / اسفند / ۱۴۰۲