۲۴ تیر ۱۴۰۳ -

86195033 21 98+

مجتمع فولاد صنعت بناب
تولید کننده انواع مقاطع فولادی

مجتمع فولاد صنعت بناب

مجتمع فولاد صنعت بناب

مدیر عامل:  آقای مهندس اسرافیل احمدیه

 

زمینه فعالیت: تولید کننده انواع مقاطع فولادی

 

دفتر مرکزی: ایران، تهران، سعادت آباد، بلوار مدیریت، بلوار فرهنگ، نبش کوچه نور، ساختمان گروه مالی گردشگری، طبقه دوم 

کدپستی: 1997734469

تلفن: 02187700096

فکس: 02188889597

 

آدرس کارخانه: آذربایجان شرقی، بناب، شهرک صنعتی بناب
تلفن: 37780610-041
فکس: 37780617-041
 

آدرس تارنما: www.mfbco.ir  

پست الکترونیکی: info@mfbco.ir

معرفی شرکت

هلدینگ مجتمع فولاد صنعت بناب شامل کارخانجات ذوب و نورد از اواخر سال ۱۳۸۳ در زمینی به مساحت ۱۴۰ هکتار در شهرک صنعتی بناب و با امکانات زیربنایی اعم از دسترسی به جاده اصلی، خط آهن، نیروگاه، خطوط انتقال گاز وآب آغاز کرد. در کارخانجات ذوب شاهین و ذوب شهریار انواع شمش های فولادی و آلیاژی تولید می¬شود. در خطوط نورد گرم کارخانجات هلدینگ انواع میلگردهای آجدار در سایزهای مختلف با کیفیت های AIIو AIII و همچنین انواع محصولات آلیاژی در مقاطع مختلف از جمله تیرآهن، نبشی و ناودانی تولید میگردد . ظرفیت اسمی این مجتمع تولیدی در بخش نورد گرم مقاطع فولادی ۲،۴۵۰،۰۰۰ تن و ذوب و ریخته گری ۶۰۰،۰۰۰ تن در سال می باشد که در بخش خصوصی مقام اول و در میان کل تولید کنندگان فولاد اعم از خصوصی و دولتی در بخش نورد مقاطع گرد سنگین و نیمه سنگین مقام چهارم را دارا می‌باشد.

 

تاریخ ثبت: ۱۳۸۷/۰۱/۳۱

 
شماره ثبت: 875
 
نوع شرکت: سهامی خاص
 
شناسه ملی: 10860382489
 
کد اقتصادی: 411166917635

۱) مجتمع فولاد صنعت شهریار

از نوع القائی با چهار ست کوره القائی ۲۰ تنی و ظرفیت سالیانه ۲۰۰،۰۰۰ تن

 

۲) مجتمع فولاد شاهین

دارای یک کوره قوس الکتریکی پنجاه تنی و ظرفیت سالیانه ۴۰۰،۰۰۰ تن

۱) خطوط ۱ و ۲ شاهین متعلق به مجتمع فولاد شاهین با ظرفیت سالیانه ۵۰۰،۰۰۰ تن

 

۲) خطوط ۳ و ۴ مجتمع فولاد صنعت بناب با ظرفیت سالیانه ۶۵۰،۰۰۰ تن

 

۳) خطوط ۵ و ۶ مجتمع فولاد صنعت سهند با ظرفیت سالیانه ۶۵۰،۰۰۰ تن

 

۴) خط ۷ (هجده استند ) شاهین متعلق به فولاد شاهین با ظرفیت سالیانه ۶۵۰،۰۰۰ تن

 

هلدینگ مجتمع فولاد صنعت بناب در راستای تولید محصول با کیفیت و منطبق با استانداردهای بین المللی و داخلی مبادرت به راه اندازی و تجهیز آزمایشگاه های شیمی، متالورژی و مکانیکی نموده ، به نحویکه در این راستا نائل به اخذ گواهینامه استاندارد۱۷۰۲۵ ISO/IEC شده است و به عنوان آزمایشگاه همکار با اداره کل استاندارد در سطح منطقه مطرح می باشد.

( کارخانه شماره 1 )
 اولین خط تولید ذوب و ریخته‌گری پیوسته درشمالغرب کشور می‌باشد که با پنج دستگاه کوره القایی هر کدام به ظرفیت 20 تن وظیفه ذوب آهن اسفنجی و قراضه و آلیاژسازی را بر عهده داشته و واحد ریخته¬گری پیوسته سه خطه آن شمشهای فولادی به ابعاد 150*150 میلیمتر و به طول 6 متر و سالانه 150 هزار تن در سال می باشد.
 
( کارخانه شماره 2 )
اولین کارخانه فولادی دارنده کوره قوس الکتریکی در منطقه شمالغرب کشور می باشد که در سال 92 به بهره برداری رسیده است با استفاده از کوره قوس الکتریکی به ظرفیت 50 تن و خط ریخته گری پیوسته ، شمش های فولادی به ابعاد 150*150 و بطول 12 متر تولید می نمایدکه شمش های تولیدی در خطوط نورد مجتمع مورد استفاده قرار می گیرند.
 
( کارخانه شماره 3 )
این شرکت دارای سه خط نورد گرم میلگرد با ظرفیت تولید واقعی هشتصد و پنجاه هزار تن میلگرد آجدار ساختمانی و یک واحد ذوب و ریخته گری جهت تولید شمش فولادی با ظرفیت تولید سیصد هزار تن شمش فولادی در سال می باشد.
 
( کارخانه شماره 4 )
در قالب دو خط تولید نورد گرم بوده و در زمینی به مساحت 11 هکتار در سال 87 ایجاد شده است. خط نورد اول برای تولید انواع میلگرد آجدار ساختمانی ، مفتول های آلیاژی و نبشی در سایزهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. انواع تیرآهن و ناودانی نیز در خط نورد دوم تولید و به بازار عرضه می گردد و ظرفیت تولید واقعی سالیانه این شرکت 450 هزار تن می¬باشد.
 
( کارخانه شماره 5 )
این کارخانه سومین خط نورد است که در سال 90 به مرحله تولید رسیده است امکان نورد پیوسته شمش های 12 متری را دارد و به این علت سرعت تولید این خط نورد بیش از خطوط دیگر بوده و ظرفیت تولید واقعی سالیانه 400 هزار تن میلگرد را دارا می باشد.
 
( کارخانه شماره 6 )
دو خط تولید نورد گرم با تکنولوژی جدید در زمینی به مساحت 11 هکتار احداث شده‌ و در سال 89 به بهره برداری رسیده است. ظرفیت تولید واقعی سالیانه این خطوط نورد چهارصد و پنجاه هزار تن انواع میلگرد آجدار ساختمانی می‌باشد.
 
پروژه گسترش فولاد شهریار
این مجموعه صنعتی پروژه های توسعه را نیز در برنامه کاری قرار داده و با جدیت در حال تکمیل خطوط و افزایش ظرفیت تولید می باشد. از برنامه های مهم آینده هلدینگ فولاد صنعت بناب پروژه‌ گسترش فولاد شهریار می باشد که در مرحله اجرا می باشد. پروژه های این شرکت به شرح ذیل می باشد: – احداث کارخانه تولید اکسیژن و گازهای صنعتی مورد نیاز خطوط ذوب مجتمع در دو فاز مجموعا به ظرفیت نود میلیون متر مکعب در سال – احداث کارخانه تولید فروآلیاژ ( فروسیلیس ؛ فروسیلیکومنگنز و فرومنگنز ) در دو فاز مجموعا به ظرفیت پنجاه هزارتن در سال – توسعه خط ریلی و اتصال به شبکه راه آهن سراسری

تصاویر و فیلم های شرکت

گواهینامه و مجوزها

محصولات

اشتراک گذاری

آدرس:  ایران، تهران، ســعـادت آبــاد، بلـوار مـدیــریـت، بـلـوار فـرهـنـگ، ابتدای کوچه نـور، ســاختمان مــرکــزی بـانـک گردشــگری، طبقه سوم

کـــــــد پـــســــــــتـــی:   1997734447

تــــلــفـــن تـــمـــاس:    86195033 21 98+ 

پست الکترونیکی:    info@macmid.com

© کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان می‌باشد.

  • ۷۱,۷۸۴
  • ۲۴ / تیر / ۱۴۰۳