۵ بهمن ۱۴۰۱ -

86195033 21 98+

العربية简体中文EnglishFrançaisDeutschفارسیРусский
شرکت حمل و نقل پرچم بار
فعال در صنعت حمل و نقل زمینی، ریلی و دریایی

حمل و نقل پرچم بار

شرکت حمل و نقل پرچم بار

مدیر عامل:  آقای مهندس مجید پرتوی

 

زمینه فعالیت: حمل و نقل

 

دفتر مرکزی: ایران، تهران، اتوبان شهید لشکری، بعد از خیابان ۲۵، پلاک ۲۴۵، ساختمان سپه ، طبقه دوم ، واحد ۱۶

 

کدپستی: ۱۳۹۹۸۳۸۶۱۰

 

تلفن: ۴۴۵۴۹۷۶۷-۰۲۱  ۴۴۵۴۹۷۶۸-۰۲۱

 

فکس:  ۴۴۵۲۵۹۱۷-۰۲۱ 
 
آدرس تارنما: www.parchambar.com

 

پست الکترونیکی: parchambar.co@gmail.com

معرفی شرکت

شرکت حمل و نقل پرچم بار 

 

صنعت حمل و نقل یکی از صنایع زیربنایی در رشد و توسعه اقتصادی هر کشوری است که پویایی و حیات بسیاری از کسب و کارها به کارامدی و قدرت این حوزه ی بسیار استراتژیک وابسته است.

در ایران نیز با توجه به پهنه وسیع جغرافیایی کشور و همینطور نیاز جمعیت نسبتا بالای کشور به در دسترس بودن کالاهای گوناگون و همینطور امکان صادرات محصولات متنوع به کشورهای مختلف، اهمیت این صنعت دوچندان میگردد.

در نگاه اول شاید به نظر نیاید که صنعت حمل و نقل دارای پیچیدگی های زیادی باشد، اما با نگاهی اندک ژرف تر درمی یابیم که با توجه به تعدد پارامترهای موثر بر ارایه خدمات در این حوزه و پیچیدگی های خاص کشور در خصوص قوانین و مقررات مربوط به خودروهای تجاری در تولید، واردات و خصیصه های سرزمینی و اقلیمی، همینطور فرهنگ کاری حاکم بر نیروی کار در این صنعت بخصوص چالش های اساسی در این حوزه برای هر شرکت فعالی بطور جدی وجود دارد. از همین روست که با بررسی اجمالی آماری به لیست بلند بالایی از شرکت های حتی باسابقه طولانی در این صنعت  برمیخوریم که بخصوص در سال های اخیر به کام ورشکستگی رفته اند یا در آستانه ورشکستگی منحل شده اند. با همین روند، آمارهای تکان دهنده تری از شرکت های با عمر کوتاه تر را شاهد هستیم که به دلیل عدم آشنایی با چالش های ویژه این صنعت و عدم حضور افراد باتجربه که زیر و بم این حوزه را لمس کرده اند، متاسفانه تعطیلی اجباری سرنوشت محتومشان شد.

پرواضح است که هیچ شرکتی حتی با تزریق سرمایه های کلان و تجهیزات و شبکه قوی، بدون حضور نیروهای متنفع از دانش بروز جهانی و همچنین متخصصین باتجربه این حوزه، قادر به موفقیت در این صنعت حساس و دارای پیچیدگی های فراوان نخواهد شد، چنان که آمار و ارقام به خوبی گویای همین مهم است.

شرکت پرچم بار به مدیر عاملی جناب آقای مجید پرتوی از سال ۱۳۷۲ بعنوان مسئول تدارکات و حمل و نقل یک شرکت خصوصی وارد بازار کار شده و اولین پروژه حمل خود را در سال ۱۳۸۰ با شرکت فنی و مهندسی سولارما لکان قرارداد حمل ۸۰۰۰ شاخه لوله ۵۶ اینچی از مبداء بندر ماهشهر به مقصد شهرستان نائین و ابرکوه منعقد نمود تا آن زمان هر شاخه  لوله ۵۶ اینچی توسط یک تریلی حمل میشد که با مدیریت و مهندسی ساخت ابزار و فراهم نمودن تجهیزات موفق به حمل هر۲  شاخه لوله با یک تریلی گردید و این امر موجب گردید در زمینه حمل لوله ۵۶ اینچی بعنوان یک شرکت توانمند ظاهر شود و مورد توجه شرکت های انتقال خط لوله قرار گیرد.

از سال ۱۳۹۹ این شرکت همکاری خود را با شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان آغاز نمود و تحت مدیریت هلدینگ ماهان قرار گرفت. این شرکت در حال حاضر در شهرهای بافت، بناب و بنادر کشور فعالیت می نماید.

بر اساس منشور اخلاقی شرکت، احترام و حفظ کرامت انسانی، محور قرار دادن مشتری مداری، پایبندی به تعهدات، سرعت و دقت در فعالیت ها، مدیریت هزینه های عملیاتی و نیز خلاقیت و نوآوری سرلوحه فعالیت های این شرکت است.

مأموریت و چشم اندازشرکت در آینده این است که به صورت یک شرکت بین المللی لجستیکی فعالیت های گسترده تری با همکاری هلدینگ ماهان داشته باشد.

 

تاریخ ثبت: ۱۳۷۲/۰۷/۲۴

 
شماره ثبت: ۱۰۰۳۱۹
 
نوع شرکت: سهامی خاص
 
شناسه ملی: ۱۰۱۰۱۴۴۲۹۹۳
 
کد اقتصادی: ۴۱۱۵۶۴۹۵۹۴۳۴

چشم انداز

شرکت پرچم بار در افق سال ۱۴۰۴، شرکتی پیشرو و برتر در حمل و نقل چند وجهی از نظر میزان حمل بار ، ناوگان و شبکه همکاران در سطح کشور خواهد بود .
نوآوری ، سازگاری با محیط زیست ،ایمنی، حمل اقتصادی و سریع برای مشتریان از اهداف شرکت می باشد.

 

مأموریت

شرکت پرچم بار خدمات حمل و نقل چند وجهی و راهکارهای لجستیکی سریع، اقتصادی، ایمن و قابل اعتماد در سطح کشور ارائه می نماید. این شرکت با دارا بودن شبکه ای از همکاران ، سهم قابل توجهی از بازار حمل بار کشور را در اختیار دارد.

سرلوحه کار ما کسب رضایتمندی ذینفعان و مشتریان بوسیله صداقت و انجام درست و مقرون به صرفه حمل است .

معرفی پروژه های حمل توسط شرکت حمل و نقل پرچم بار :

شرکت پایندان: از سال ۱۳۸۴ که تا کنون ادامه دارد (بالغ بر ۳۰۰۰۰ سرویس)

شرکت ایران آروین: سال ۱۳۸۶  (بالغ بر ۲۰۰۰ سرویس)

شرکت نصر میثاق اهواز: سال ۱۳۸۸   (بالغ بر ۲۰۰۰ سرویس)    

شرکت اروندان(قرارگاه خاتم)   (بالغ بر ۱۰۰۰ سرویس)

شرکت تهران جنوب (بالغ بر ۱۰۰۰ سرویس)

شرکت راد نیرو (بالغ بر ۱۰۰۰ سرویس)

گروه تولیدی سدید (بالغ بر ۲۰۰۰ سرویس)شرکت احیا استیل فولاد بافت ( فعال در زمینه حمل گندله)مجتمع فولاد صنعت بناب ( فعال در زمینه حمل شمش فولادی)

 این شرکت در سال ۱۳۹۰ موفقیت خود را در زمینه جمل ریلی و ترکیب حمل ریلی و جاده کسب نمود و تفاهم نامه همکاری فی ما بین سه شرکت ریلی (شرکت های سایپا لجستیک، سمندریل، بهین لجستیک) در رابطه با اجاره سالانه واگن های حمل بار به تعداد ۳۰۰ دستگاه،حمل لوله از ایستگاه های ماهشهر و اهواز به ساوه و بلعکس را منعقود نمود و موفق به کسب دستاورد و پروژه های موفق ذیل گردید.

 

پروژه های موفق در زمینه حمل ترکیبی ریلی و جاده ای تاکنون :

شرکت پایندان، حمل ۵۰۰۰ شاخه لوله ۵۶ اینچی از مبداء ماهشهر به مقصد ساوه و بلعکس

گروه تولیدی سدید، حمل ۳۰۰۰ شاخه لوله ۵۶ اینچی از مبداء ماهشهر به مقصد کشور ترکمنستان

شرکت نیروگستر، حمل ۵۲۰۰ شاخه لوله از مبداء اهواز به مقصد زاهدان

مجتمع فولاد صنعت گیلان ( فعال در زمینه حمل شمش فولادی) از مبداء بندرعباس به رشت

 

پروژه های موفق در زمینه حمل خودرو و صنعت خودروسازی از سال ۱۳۸۸ تاکنون :

شرکت زامیاد: از سال ۱۳۸۸ تا سال ۱۳۹۰ (بیش از ۳۵۰۰ سرویس)

شرکت سایپا لجستیک: از سال ۱۳۸۹ که تاکنون ادامه دارد (بیش از۱۰۰۰۰سرویس)

شرکت سایپا: از سال ۱۳۹۰ که تاکنون ادامه دارد (بیش از ۳۳۶۰۰ سرویس)

شرکت سمندریل(ایران خودرو): از سال ۱۳۹۵ ادامه دارد (بیش از ۳۰۰۰ سرویس)

شرکت تولیدی ایران کاوه: سال ۱۳۹۲ (بیش از ۱۰۰۰ سرویس)

شرکت مدیران خودرو: سال ۱۳۹۲ که تاکنون ادامه دارد (بیش از ۵۰۰۰ سرویس)

و هم اکنون این شرکت افتخار همکاری با چندین شرکت فعال در زمینه تولید خودرو ،  خط انتقال نفت و گاز و کارخانجات فعال تولید و نورد  فولاد در ایران را دارا می باشد.

گواهینامه و مجوزها

اعضاء هیئت مدیره

اشتراک گذاری

آدرس:  ایران، تهران، ســعـادت آبــاد، بلـوار مـدیــریـت، بـلـوار فـرهـنـگ، ابتدای کوچه نـور، ســاختمان مــرکــزی بـانـک گردشــگری، طبقه سوم

کـــــــد پـــســــــــتـــی:   1997734447

تــــلــفـــن تـــمـــاس:    86195033 21 98+ 

پست الکترونیکی:    info@macmid.com

© کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان می‌باشد.

  • ۳,۰۴۷
  • ۲۹ / آذر / ۱۴۰۱