۲۴ تیر ۱۴۰۳ -

86195033 21 98+

معرفی مدیرعامل جدید شرکت ماهان سیرجان و شرکت‌های تابعه

معرفی مدیرعامل جدید شرکت ماهان سیرجان و شرکت‌های تابعه

معرفی مدیرعامل جدید شرکت ماهان سیرجان و شرکت‌های تابعه

معرفی مدیرعامل جدید شرکت ماهان سیرجان و شرکت‌های تابعه

آیین معارفه مدیرعامل شرکت ماهان سیرجان و شرکت‌های تابعه با حضور مدیرعامل هلدینگ ماهان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان آیین معارفه مدیرعامل شرکت ماهان سیرجان و شرکت‌های تابعه با حضور مدیرعامل هلدینگ ماهان برگزار شد. مهدی بهرامی مدیرعامل هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان در این مراسم با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته توسط شرکت ماهان سیرجان گفت: با سرمایه گذاری های صورت گرفته و برنامه های پیش رو اتفاقات خوبی در بحث تولید و اشتغال‌زایی خواهد افتاد.
بهرامی افزود: واحد خردایش شرکت ماهان سیرجان تا پایان آذرماه به بهره بردار خواهد رسید و پروژه‌های کنسانتره و گندله سازی نیز طبق برنامه ریزی صورت‌ گرفته انجام خواهند شد و در حوزه توسعه معادن نیز اقدامات مناسبی انجام گرفته که به زودی به نتیجه می رسد.
مدیرعامل هلدینگ ماهان ضمن تقدیر از زحمات پرسنل و کارگران شرکت ماهان سیرجان و معدن ۵ گل‌گهر عنوان کرد: این شرکت به عنوان یک شرکت خصوصی به لحاظ نظم کاری در منطقه گل گهر زبانزد است و انشالله این روند را ادامه خواهد داد.

در پایان این مراسم مهندس علیرضا پژوه به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه فرآوری صنایع و معادن ماهان سیرجان، مهندس علی راه پیما به عنوان مدیرعامل شرکت پویا متین سمنگان شرکت مجری پروژه ساخت کارخان گندله ماهان سیرجان به ظرفیت ۲.۵ میلیون تن و مهندس حمید کشاورز به عنوان مدیرعامل شرکت رویان فرآوران معدنی ماهان سیرجان به عنوان بهره بردار واحد خردایش به ظرفیت ۵ میلیون تن معرفی شدند.
گفتنی است مهندس علیرضا پژوه مدیرعامل جدید شرکت ماهان سیرجان پیش از این در سمت معاونت اجرایی این شرکت مشغول به فعالیت بوده است و سوابقی چون عضویت در هیات مدیره شرکت های ماهان سیرجان، پویا متین سمنگان و سنگ جویان لعل کوه را در کارنامه خود دارد.

اخبار و مقالات مرتبط

تاریخ انتشار :

آبان ۷,۱۴۰۲

آخرین اخبار و مقالات

آدرس:  ایران، تهران، ســعـادت آبــاد، بلـوار مـدیــریـت، بـلـوار فـرهـنـگ، ابتدای کوچه نـور، ســاختمان مــرکــزی بـانـک گردشــگری، طبقه سوم

کـــــــد پـــســــــــتـــی:   1997734447

تــــلــفـــن تـــمـــاس:    86195033 21 98+ 

پست الکترونیکی:    info@macmid.com

© کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان می‌باشد.

  • ۷۱,۷۸۴
  • ۲۴ / تیر / ۱۴۰۳