۱۷ آذر ۱۴۰۲ -

86195033 21 98+

افتتاح فاز نخست سامانه پایش آنلاین آلاینده های زیست محیطی مجتمع فولاد صنعت بناب

افتتاح فاز نخست سامانه پایش آنلاین آلاینده های زیست محیطی مجتمع فولاد صنعت بناب

افتتاح فاز نخست سامانه پایش آنلاین آلاینده های زیست محیطی مجتمع فولاد صنعت بناب

افتتاح فاز نخست سامانه پایش آنلاین آلاینده های زیست محیطی مجتمع فولاد صنعت بناب

فاز نخست سامانه پایش آنلاین آلاینده های زیست محیطی مجتمع فولاد صنعت بناب با حضور مدیرعامل شرکت و مسئولان استانی و محلی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ ماهان به نقل از روابط عمومی گروه مالی گردشگری، به مناسبت هفته دولت؛ نخستین فاز سامانه پایش آنلاین آلاینده های زیست محیطی با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست استان،  فرماندار بناب، مسئولان محلی و جمعی از مدیران ارشد مجتمع فولاد صنعت بناب افتتاح شد. مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره این مجتمع در آئین افتتاحیه این پروژه  ضمن گرامیداشت هفته دولت گفت:  در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در سال مهار تورم و رشد تولید، شاهد بهره برداری از پروژه های مهم زیست محیطی در این مجتمع بودیم، اسرافیل احمدیه  افزود: برای اجرا و تکمیل پروژه یاد شده در  مجموع حدود ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است. به گفته وی اجرای این پروژه از اواخر دی ماه سال گذشته آغاز شده و در مدت ۷ماه به اتمام رسیده است. این سیستم از آنالایزرهای برای اندازه گیری غبار، فلو و غلظت گازهای خروجی دودکش‌ها طراحی و برای سنجش لحظه‌ای مولفه‌های یاد شده استفاده می شود و نتیجه حاصله، توسط تجهیزات سخت افزاری، از محصولات شرکت دانش بنیان مورد صحت سنجی قرار می‌گیرد و متعاقباً به سامانه جامع محیط زیست ارسال می‌گردد. اطلاعات ارسال شده برای سازمان حفاظت محیط زیست کشور‌، اداره کل حفاظت محیط زیست استان و اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قابل مشاهده است. سامانه فوق‌، سامانه ای هوشمند است که قابلیت تبدیل داده‌های دریافتی به گزارشات مدیریتی را نیز به همراه دارد، لذا مجتمع فولاد صنعت بناب با هدف صیانت از شرکت‌های دانش بنیان سعی نموده حتی الامکان نیازهای خود را با استفاده از پتانسیل‌‌ شرکت‌های یاد شده برآورده سازد. شایان ذکر است مجتمع فولاد صنعت بناب به عنوان یکی از شرکت های تابعه گروه مالی گردشگری و هلدینگ گسترش صنایع و معادن ماهان در حال حاضر با برخورداری از دو واحد ذوب و ریخته گری قوس و القائی و با بهره گیری از خطوط متعدد نورد توان تولید انواع مقاطع فولادی و آلیاژی را داراست که با نام تجاری شاهین بناب محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی مطابق با استانداردهای جهانی عرضه می کند. 

اخبار و مقالات مرتبط

تاریخ انتشار :

شهریور ۵,۱۴۰۲

آخرین اخبار و مقالات

آدرس:  ایران، تهران، ســعـادت آبــاد، بلـوار مـدیــریـت، بـلـوار فـرهـنـگ، ابتدای کوچه نـور، ســاختمان مــرکــزی بـانـک گردشــگری، طبقه سوم

کـــــــد پـــســــــــتـــی:   1997734447

تــــلــفـــن تـــمـــاس:    86195033 21 98+ 

پست الکترونیکی:    info@macmid.com

© کلیه حقوق این تارنما متعلق به شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان می‌باشد.

  • ۳۸,۴۴۸
  • ۱۷ / آذر / ۱۴۰۲